Gmina Miłoradz na Festiwalu Smaków Wielkanocnych

W miniony czwartek odbyła się kolejna edycja "Festiwalu Smaków Wielkanocnych" w Nowym Stawie. Na zaproszenie Nowostawskiego Centrum Kultury i Biblioteki w imprezie udział wzięła liczna grupa mieszkańców naszej gminy, którzy przygotowali smaczne potrawy wielkanocne oraz ciasta świąteczne. Na zaproszenie organizatorów wśród członków jury znaleźli się m.in: Wójt Gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz dyrektor GOKIS Marcin Szesza. Udział naszej gminy w imprezie to nie tylko doskonała forma promocji ale także okazja do wymiany doświadczeń mieszkańców z kołami gospodyń wiejskich i miłośnikami kuchni regionalnej z innych miejscowości. Do autorów wszystkich dań powędrowały nagrody ufundowane przez organizatorów i włodarzy obu gmin. Wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w imprezie oraz przygotowali smaczne dania pięknie dziękujemy!

Gmina Miłoradz na Festiwalu Smaków Wielkanocnych

Utworzono dnia 23.03.2016, 09:22