Mieszkańcy gminy Miłoradz z wizytą w Toruniu i Ciechocinku.

Za nami kolejny wyjazd autokarowy dla mieszkańców gminy Miłoradz organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. Tym razem celem podróżników był Toruń oraz Ciechocinek.

Na uczestników wyjazdu, w którym udział wzięło ponad 100 osób, czekało mnóstwo atrakcji. Chętni mogli poznać historię Torunia, odwiedzając najważniejsze miejsca Starego Miasta, a w Żywym Muzeum Piernika, wziąć udział w warsztatach wykonywania i wypiekania pierników według staropolskich receptur. Uczestnicy wyjazdu odwiedzili również toruńskie Sanktuarium Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Nie zabrakło także spaceru z przewodnikiem po Ciechocinku. Obok poznania historii miejscowości oraz jej najciekawszych zakątków liczna grupa mieszkańców naszej gminy odwiedziła także Szlak Solankowy z popularnymi tężniami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za kolejny udany wyjazd!

Mieszkańcy gminy Miłoradz z wizytą w Toruniu i Ciechocinku.

Utworzono dnia 03.10.2017, 11:15