Mieszkańcy Gminy Miłoradz z wizytą w Licheniu.

Ponad 100-osobowa grupa mieszkańców gminy Miłoradz odwiedziła w poniedziałek Sanktuarium w Licheniu. Uczestnikom wyjazdu towarzyszył m.in wójt gminy Arkadiusz Skorek.

Była to kolejna wycieczka organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w ramach cyklu wyjazdów "Aktywny senior - aktywna gmina". Cieszy fakt, że z wyjazdu na wyjazd zainteresowanie ofertą jest coraz większe, a obok seniorów z naszej gminy na wspólne poznawanie miejsc ważnych dla kultury narodowej, decydują się również młodsi mieszkańcy.

Dziękujemy za kolejny wspólny wyjazd i zapraszamy na następne. O szczegółach poinformujemy niebawem.

Mieszkańcy Gminy Miłoradz z wizytą w Licheniu.

Utworzono dnia 25.04.2017, 09:42