Seniorzy z gminy Miłoradz odwiedzili warmińskie sanktuaria.

W rocznicę powołania Jana Pawła II na papieża w ramach inauguracji obchodów Gminnych Dni Seniora, ponad 100-osobowa grupa mieszkańców z gminy Miłoradz uczestniczyła w pielgrzymce autokarowej, odwiedzając piękne warmińskie sanktuaria.

Wyjazd organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu obejmował wizytę w Gietrzwałdzie, Stoczku Warmińskim oraz Zielonce Pasłęckiej. Przewodnikiem wycieczki był ks. Stanisław Gruca. Licznej grupie pielgrzymów towarzyszyli wójt Arkadiusz Skorek, dyrektor GOKIS Marcin Szesza oraz radna Anna Celiowska-Nietrzebka.

Poniedziałkowy wyjazd zapoczątkował ofertę skierowaną do seniorów z naszej gminy. Przed nami spotkania z seniorami w świetlicach wiejskich, a także Bal Seniora, który odbędzie się w styczniu. Już dzisiaj gorąco zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach przygotowanych przez GOKIS z myślą o najstarszych mieszkańcach naszej gminy.

Seniorzy z gminy Miłoradz odwiedzili warmińskie sanktuaria.

Utworzono dnia 06.04.2017, 14:18