Wycieczka autokarowa "Tam, gdzie początek Żuław"

Cudze chwalicie, swego nie znacie... Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się wycieczka po Gminie Miłoradz i okolicy organizowana w miniony weekend przez Stowarzyszenie Kochamy Żuławy. W przedsięwzięciu udział wzięło kilkadziesiąt osób, wśród nich Wójt Gminy Arkadiusz Skorek. Obok zwiedzania różnych zakątków naszej gminy na uczestników czekał także poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich ze Starej Kościelnicy. Ponadto wszyscy zwiedzający na zakończenie podróży wzięli udział w spotkaniu integracyjnym przygotowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu na terenie grillowym przy Domu Pielgrzyma w Mątowach Wielkich! Z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu wydarzenia!

Wycieczka autokarowa "Tam, gdzie początek Żuław"

Utworzono dnia 21.03.2016, 10:04