Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Bezpłatny kurs komputerowy

29 sierpnia zakończył się bezpłatny kurs komputerowy dla mieszkańców gminy Miłoradz i okolic organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu w partnerstwie z profesjonalną firmą szkoleniową ReComp Bujakowski, Majewski S.C. z Rychwała. Zajęcia komputerowe w świetlicy wiejskiej realizowane były w ramach projektu finansowanego w całości ze środków samorządu wojewódzkiego.

Zajęcia komputerowe odbywały się trzy razy w tygodniu od czerwca do końca sierpnia br. Był to bardzo pracowity okres dla kilkunastu uczestników kursu, podczas którego pod okiem wykwalifikowanego instruktora nasi mieszkańcy mogli nauczyć się korzystać z dobrodziejstw nowoczesności. Mam nadzieję, że dzięki tym zajęciom oraz zdobytym umiejętnościom będą oni w pełni swobodnie korzystać z podstawowych programów oraz nowych form komunikacji i pozyskiwania informacji – mówi Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu.

W ramach zawartego przez GOKIS Miłoradz porozumienia, planowana jest organizacja kolejnej edycji zajęć w okresie jesienno-zimowym. Rekrutacja uczestników rozpocznie się na początku października br.

Bezpłatny kurs komputerowy.

Utworzono dnia 12.09.2018, 08:16

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: