Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Bieg Wielkanocny w Jeziornej Osadzie

GMINA MIŁORADZ GOSPODARZEM WIELKANOCNEGO BIEGU I MARSZU NORDIC WALKING O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
W sobotę 9 kwietnia br. na terenie kompleksu Jeziorna Osada w Gnojewie odbędzie się impreza sportowa pt. "II Żuławski Wielkanocny Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego". Biegacze i maszerzy będą mieli możliwość pokonania dystansu 5 km po malowniczej trasie wokół jeziora i żuławskich pól. Organizatorami wydarzenia są wójt gminy Miłoradz, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w partnerstwie z zakonem Pallotynów oraz firmą "Valdano" zajmującą się profesjonalną organizacją imprez sportowych.
Partnerem strategicznym wydarzenia został Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO. Sportowe święto w gminie Miłoradz zostało objęte również patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.
Bieg ma na celu uczczenie nadchodzących świąt Wielkiej Nocy i jednocześnie propagowanie aktywności fizycznej. Jako samorząd gminny wspieramy całkowicie tę ideę i zachęcamy biegaczy z gminy Miłoradz, powiatu malborskiego, ale też mieszkańców całego Pomorza i nie tylko, by wzięli udział w tej imprezie i jednocześnie poznali urokliwe zakątki naszej gminy - zachęca Arkadiusz Skorek, wójt gminy Miłoradz.
Szczegóły dot. wydarzenia, regulamin imprezy oraz informacje dot. rejestracji uczestników dostępne są pod linkiem:

Bieg Wielkanocny

Utworzono dnia 06.04.2022, 09:41

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: