Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Wakacje 2019 z GOKiS

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, warsztatach i wyjazdach organizowanych w okresie wakacyjnym. Nadchodzący letni wypoczynek obfitować będzie w wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży ale również dorosłych.

Spływy kajakowe, wakacyjny piknik ekologiczny, bieg o zachodzie słońca, gminny rajd rowerowy oraz zawody wędkarskie to tylko niektóre elementy wakacyjnego programu przygotowanego przez GOKIS Miłoradz.

Na dzieci i młodzież czekać będzie również szereg wyjazdów z wieloma atrakcjami wśród nich m.in. wycieczka do Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia, rejs statkiem na Hel, wizyta w Szymbarku oraz egzotycznym parku w Tuchlinie. Chętni będą mogli odwiedzić również fokarium, poznać zwierzęta morskie oraz pobawić się popularnym Ocean Parku we Władysławowie, a także skorzystać z atrakcji malborskiego parku dinozaurów. Dopełnieniem programu będą również warsztaty balonowe i kulinarne, animacje sportowe oraz noce pełne przygód w świetlicach wiejskich.

Wszystkie wydarzenia współfinansowane będą ze środków GOKIS. Szczegóły dot. poszczególnych wydarzeń już wkrótce na plakatach i w świetlicach wiejskich na terenie gminy.

Wakacje 2019 z GOKiS

Wakacje 2019 z GOKiS

Wakacje 2019 z GOKiS

Wakacje 2019 z GOKiS

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: