Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Dni Gminy Miłoradz

Wójt Gminy Miłoradz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na kolejną edycję święta gminy. W tegorocznym programie wydarzenia zaplanowano wiele atrakcji m.in. piknik służb mundurowych z okazji 70-lecia OSP Miłoradz, liczne występy dzieci i młodzieży, darmową strefę rekreacji dla najmłodszych, koncerty oraz szereg aktywności sportowych.

W sobotę 27 maja br. na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu odbędzie się część artystyczno - rozrywkowa święta gminy. W programie m.in animacje i konkursy dla całych rodzin, darmowe dmuchane zamki i zjeżdżalnie, występy artystyczne dzieci i młodzieży z gminnych placówek oświatowych, a także piknik służb mundurowych, w ramach którego zaplanowano liczne pokazy i prezentacje sprzętu z udziałem poszczególnych formacji. Na scenie wystąpi muzyczna formacja DEJW oraz gwiazda wieczoru pochodzący z Bukaresztu, popularny wykonawca pop i dance Mario Bischin, który wykona swoje największe przeboje m.in. „Macarena”, „Loca” czy „Sexi Mama”. Taneczną majówkę zakończy dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi znany DJ Marmax.

Mieszkańcy gminy będą mieli możliwość skorzystania z uruchomionej przez organizatorów bezpłatnej linii autobusowej, dzięki której bez problemu dotrą na imprezę, a także bezpiecznie powrócą do domu.

Drugi dzień obchodów święta gminy Miłoradz to nie lada gratka dla miłośników aktywnego stylu życia. W niedzielę 28 maja br. na terenie rekreacyjnym nad jeziorem w Pogorzałej Wsi zaplanowano II Bieg i Marsz Nordic Walking "Fundacji Przystań" pod patronatem Wójta Gminy Miłoradz.

Uczestnicy imprezy będą mogli w aktywny sposób spędzić niedzielne popołudnie biorąc udział w biegu na dystansie 5 km oraz marszu Nordic Walking na tej samej trasie. Opłata wpisowa od zawodnika wynosić będzie symboliczne 20 złotych. Dochód z wydarzenia przekazany zostanie na cele statutowe Fundacji Przystań z Pogorzałej Wsi zajmującej się niesieniem pomocy osobom starszym. Wydarzenie zakończy wspólne grillowanie nad jeziorem oraz integracja przy ognisku.

Dni Gminy Miłoradz

Utworzono dnia 19.05.2017, 08:31

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: