Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

FERIE ZIMOWE

Z okazji nadchodzących ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza do uczestnictwa w wielu ciekawych wydarzeniach dla dzieci, młodzieży i nie tylko... W programie znalazły się m.in. mistrzostwa w strzelectwie, warsztaty ceramiki żuławskiej, turnieje multimedialne, projekcje filmowe w ramach tzw. kawiarenki kina wiejskiego, ciekawe wyjazdy, a także animacje w plenerze.

W pierwszym tygodniu ferii mieszkańcy gminy Miłoradz będą mieli możliwość wzięcia udziału w Zimowych Mistrzostwach w Strzelectwie Sportowym, a także Multimedialnym Turnieju Lekkoatletycznym. Ponadto zaplanowano warsztaty ceramiki żuławskiej, wizytę na lodowisku i w kręgielni, a także wyjazd na warsztaty rzemiosła regionalnego oraz do multicentum w Centrum Kultury i Edukacji Szkoła Łacińska w Malborku.

W drugim tygodniu ferii zaplanowano m.in. Gminny Bal Karnawałowy z licznymi animacjami, konkursami, fotobudką i pokazem laserowym. Chętni będą mogli również pojechać do kina, na lodowisko, wziąć udział w warsztatach „Od ziarenka do bochenka” w skansenie rzemiosł średniowiecznych, spróbować swoich sił w doświadczalni fizyczno-chemicznej, a także poznać tajemnice przestrzeni kosmicznej podczas wizyty w planetarium. Oprócz wyjazdów i warsztatów zaplanowano również zajęcia kulinarne we wszystkich świetlicach wiejskich na terenie gminy. 
Na zakończenie ferii odbędą się również ogniska z poczęstunkiem, a także szereg gier i zabaw sportowych w plenerze.

Zapisy na poszczególne wydarzenia prowadzone są przez pracowników GOKIS we wszystkich świetlicach wiejskich na terenie gminy. Więcej szczegółów dot . programu ferii można uzyskać w sekretariacie GOKIS ( Urząd Gminy w Miłoradzu, I piętro pok. 13) oraz pod numerem telefonu 55 271-15-31 wew. 33. Plakaty dot. poszczególnych wydarzeń zostaną opublikowane już wkrótce!

FERIE ZIMOWE

Utworzono dnia 30.01.2018, 09:08

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: