Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Świetlice GOKIS

Świetlica wiejska w Miłoradzu - Sala położona jest w centrum Miłoradza w sąsiedztwie Ochotniczej Straży Pożarnej. Nieruchomość posiada ok. 360 metrów kwadratowych i przeznaczona jest na imprezy do ok. 100 osób. Sala składa się z dużej sali tanecznej ze sceną, przedsionka z dwiema toaletami, kuchni oraz spiżarni. Pomieszczenia kuchenne posiadają na swoim wyposażeniu: dwie kuchenki z piekarnikami, dużą patelnię, zmywarkę, stół gastronomiczny do przygotowywania potraw, lodówkę i chłodnię gastronomiczną.
W świetlicy znajdują się na wyposażeniu także stoły i krzesła na ok. 120 osób.  Wynajem zastawy stołowej, serwisów obiadowych, sztućców i naczyń odbywa się za dodatkową opłatą w porozumieniu z sołectwem Miłoradz. 
 
W sąsiedztwie budynku znajduje się parking oraz teren zielony z siłownią plenerową.
 
Świetlica wiejska w Kończewicach - Sala położona jest w centrum Kończewic w sąsiedztwie Ochotniczej Straży Pożarnej. Nieruchomość posiada ok. 200 metrów kwadratowych i przeznaczona jest na imprezy na ok 50-60 osób. Sala składa się z dużej sali tanecznej, przedsionka z dwiema toaletami oraz kuchni. Pomieszczenia kuchenne posiadają na swoim wyposażeniu: dwie kuchenki z piekarnikami, zmywarkę, stół gastronomiczny do przygotowywania potraw i lodówkę.  W świetlicy znajdują się na wyposażeniu także stoły i krzesła na ok. 100 osób. Wynajem zastawy stołowej, serwisów obiadowych, sztućców i naczyń odbywa się za dodatkową opłatą w porozumieniu z sołectwem Kończewice.
 
W sąsiedztwie budynku znajduje się teren zielony z małym placem zabaw.
 
Świetlica wiejska w Starej Kościelnicy - Sala położona jest w centrum sołectwa w pobliżu kościoła. Nieruchomość posiada ponad 100 metrów kwadratowych i przeznaczona jest na imprezy na ok 30-50 osób. Świetlica składa się z  sali tanecznej, przedsionka z jedną toaletą oraz niewielkiej kuchni. Pomieszczenia kuchenne posiadają na swoim wyposażeniu: kuchenkę z piekarnikiem, zmywarkę oraz lodówkę.  W świetlicy znajdują się na wyposażeniu także stoły i krzesła na ok. 50 osób. Świetlica znajduje się w budynku wielorodzinnym i sąsiaduje w prywatnymi mieszkaniami. W związku z powyższym w niniejszym obiekcie obowiązuje cisza nocna w godz. 22:00-06:00.
 
Wynajem zastawy stołowej, serwisów obiadowych, sztućców i naczyń odbywa się za dodatkową opłatą w porozumieniu z sołectwem Stara Kościelnica.

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: