Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Kurs komputerowy

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zorganizuje darmowe kursy komputerowe dla mieszkańców gminy Miłoradz. Ze szkoleń będą mogli skorzystać również mieszkańcy okolicznych gmin powiatu malborskiego, zwłaszcza seniorzy. GOKIS podpisał porozumienie na realizację projektu finansowanego w całości ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. 

Grupę docelową projektu stanowią osoby w wieku od 50 do 74 lat, bezrobotne, bierne zawodowo np. emeryci i renciści jak również osoby pracujące. 

Projekt zakłada organizację kursu komputerowego składającego się ze spotkań odbywających się w świetlicach wiejskich na terenie gminy Miłoradz. Na zajęciach uczestnicy pod okiem wykwalifikowanego instruktora nauczą się korzystać z dobrodziejstw nowoczesności. Będą mogli nabyć umiejętności m.in. z pisania i edytowania tekstów, wyszukiwania informacji w internecie czy korzystania z poczty elektronicznej, dzięki czemu zwiększy się ich wiedza w zakresie korzystania z nowych form komunikacji i pozyskiwania informacji.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny. Ponadto w ramach kursu zapewniony zostanie każdorazowo skromny poczęstunek, uczestnicy wyposażeni zostaną również w materiały pomocnicze takie jak podręczniki i pen drivy. Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał możliwość otrzymania zwrotu kosztów dojazdu na kurs. Realizatorem projektu będzie profesjonalna firma szkoleniowa ReComp Bujakowski, Majewski S.C. z Rychwała, która zapewni na potrzeby szkoleń profesjonalny mobilny sprzęt komputerowy. 

Początek kursu zaplanowano w kwietniu br. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach mogą już dokonywać zapisów, osobiście w sekretariacie GOKIS ( Urząd Gminy, I piętro pokój nr 13), lub telefonicznie pod numerem 55 271-15-31 wew. 33, a także we wszystkich świetlicach wiejskich na terenie gminy.

Kurs komputerowy

Utworzono dnia 14.03.2018, 11:49

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: