Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Wycieczka Szymbark-Gdańsk

Wójt gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu Marcin Szesza zapraszają mieszkańców na kolejny wyjazd autokarowy w ramach projektu „Aktywny Senior – Aktywna Gmina”. Tym razem celem podróżników będą Szymbark oraz Gdańsk – stolica wolności.

W programie wyjazdu znalazła się wizyta w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku gdzie uczestnicy zobaczą wnętrza domu usytuowanego „do góry nogami”, odwiedzimy Bazylikę Mariacką, grób prezydenta Pawła Adamowicza, zobaczymy pokaz zegara astronomicznego, podziwiać będziemy panoramę Gdańska z wieży widokowej, a na koniec zabierzemy uczestników w podróż z historią wolności podczas wizyty w Europejskim Centrum Solidarności.

Wycieczka odbędzie się w poniedziałek 1 kwietnia br. Koszt wyjazdu to 60 złotych od osoby (organizator zapewnia przejazd autokarem, biletu wstępu oraz przewodników dla grup). Wyżywienie we własnym zakresie. Oferta skierowana jest do mieszkańców gminy Miłoradz.

Zapisy przyjmowane są w świetlicach wiejskich oraz w sekretariacie GOKIS (Urząd Gminy w Miłoradzu, pokój nr 13). Na zgłoszenia osób zainteresowanych wyjazdem czekamy do 27 marca br. bądź wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wycieczka Szymbark-Gdańsk

Utworzono dnia 25.03.2019, 08:40

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: